Lokma Hakkında | Hayır Lokması | Hayır Lokması Fiyatları | Lokma Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular

Lokmadöktürmeden önce doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşmak isterseniz diyemüşterilerimiz tarafından Helal Lokma firmamıza sıkça sorulan soruları vecevaplarını sizler için bir araya getirdik.


Lokma Döktürmek için Ne Yapmalıyım?

Lokmadöktürmek istiyorsanız yasal vergi yükümlülüğü olan ve gerekli sertifikalarasahip firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaştığınızfirmanın Sağlık Bakanlığı'nca onaylı olduğuna dikkat etmelisiniz. 


Lokma Nerede Döktürülür?

Lokmadökme hizmeti evinizin önünde, mahallenizde, iş yerinizde, düğün salonunda,sünnet evinde, sokak başında, caddede, cami önünde, okulda ve mezarlıkta olmaküzere istediğiniz her yerde alınabilmektedir.


Lokma Hizmeti Almak için Resmi İzne GerekVar mı?

Kamusalalanlar dışında lokma hizmeti almak için resmi izne gerek yoktur. Ancak okul,hastane, kaymakamlık veya belediye gibi kamu binalarının önünde hayır lokmasıdöktürmek istediğinizde kurumu bilgilendirmeniz veya ilgili kurumdan resmi izinalmanız gerekecektir.


Lokma Siparişi Verdikten Sonra Bize Düşen BirŞey var mı?

Lokmadökmek, servis için kullanılacak ekipmanların (tabak, çatal, peçete ve ıslakmendil gibi) teminini yapmak ve servis etmek firmamız tarafındanüstlenilmektedir. Lokma siparişi verdikten sonra size düşen eğer lokma dökülecek yer camide olacaksa hocaya mutlaka iletiniz. Ve elektrik ihtiyacımız olacaktır bu durumu da hocaya iletmenizi rica ediyoruz. HelalLokma firmamız lokma dökme, servis ve temizlik gibi işlemleri profesyonelekibiyle yürütmektedir. Size misafirlerinizle ilgilenmek ve vakit geçirmek içinfırsat oluşturmaktadır.


Lokma Aracı için Elektrik Temin EtmemGerekiyor mu?

Lokmaaraçlarımızın sadece lokma döken makina kısmı elektrikli olup evet Elektirik ihtiyacımız oluyor. Konumlandığımız yer elektrikprizine kolaylıkla ulaşabiliyorsa tercih edebiliyoruz. Aksi halde bize daha önce iletmeniz durumunda jenaratör getiriyoruz.


Lokma Firması Seçerken Neye DikkatEtmeliyim?

Hayırlokmacısı seçerken gerekli yasal izinlere sahip olan, sağlık sertifikalıürünler kullanan ve faturalandırma yapan firmalar önceliğiniz olmalıdır. Misafirlerinizinmemnun kalması için firmanın referansları önemlidir. Profesyoneller ileçalışmak hayır etkinliğinizin istediğiniz gibi şekillenmesinde veolumsuzluklarla karşılaşmamanızda büyük rol oynayacaktır.


Hayır Lokması Fiyatlarını NasılÖğrenebilirim?

HelalLokma firmamızın uyguladığı İstanbul lokma fiyatları listesine sayfamızda yerverilmiştir. Kişi sayısına göre belirlenen hayır lokması fiyatları hakkındadetaylı bilgi almak veya özel sipariş talebinde bulunarak fiyat teklifi almakiçin bize telefon edebilirsiniz. Vaktiniz varsa İstanbul Anadolu ve Avrupayakasında bulunan şubelerimize de uğrayabilirsiniz.


İstanbul'un Her Yerine Lokma HizmetiVeriyor Musunuz?

Firmamızİstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine seyyar lokma arabası ile gelerek lokma dökmehizmeti vermektedir.


Nasıl Lokma Siparişi Verebilirim?

İstanbul'dalokmacı arıyorsanız, uzun yıllardır sektörde hizmet veren, profesyonel vekurumsal kimliğe sahip ve referansları bulunan firmamızla, İstanbul lokmailetişim sayfamızda yer alan bilgilerimizi kullanarak irtibat kurabilirsiniz. HelalLokma müşteri memnuniyetini ön planda tutan, profesyonel çalışanları vemesleğinde uzman ustalarıyla hizmet veren bir İstanbul lokmacı firmasıdır.

whatsapp İletişim