beykoz hayır lokma dökme kiralama» Lokma Arabası Kiralama | Hayır Lokması | Hayır Lokması Fiyatları | İstanbul Lokmacı

beykoz hayır lokma dökme kiralama


Tarih:2019-10-14

beykoz merkezde 2000 kişilik hayır lokmamızı döktük. hayırlara vesile olmasını diliyoruz. sizlerde hayır lokma arabası kiralamak ve hayır lokması döktürmek isterseniz ayrıntılı bilgi ve fiyat listesi için iletişime geçiniz. 

Lokmacı Kiralama Fiyatlarımız

Lezzet ustalarımız siparişsırasında belirttiğiniz sayıda lokma hamuru hazırlamaktadır. Kaliteli hizmetanlayışını benimseyen Helal Lokmacı firmamız, işini hayır için yaptığınınbilincindedir. Bu nedenle lokmacı kiralama fiyatlarımız ekonomiktutarlarda belirlenmiştir. Lezzetimizin tadına bakmak isterseniz Pendik veMerter’de bulunan şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Sayısız hayır işinde yeralan firmamızın, 0216-397 20 02 ve 0553 241 40 67 numaralı telefonlarındanarayarak da randevu oluşturabilirsiniz. Her türlü bilgiyi alabileceğiniziletişim numaralarımızdan önceden rezervasyon yaptırmanız, ihtiyaç duyduğunuzgün için hazırlıklı olmamızı kolaylaştıracak. Böylece size daha iyi hizmetverebileceğiz.

etiket:istanbul lokma fiyatları,lokma döktürme fiyatları,300 kişilik lokma fiyatı istanbul,hayır lokması istanbul fiyatları,

lokma arabası kiralama,hayır lokma fiyatları,hayır lokması kiralama,mobil lokma arabası

whatsapp İletişim