sarıyer hayır lokma dökme » Lokma Arabası Kiralama | Hayır Lokması | Hayır Lokması Fiyatları | İstanbul Lokmacı

sarıyer hayır lokma dökme


Tarih: 2019-06-16

sarıyer hayır lokma dökmeye devam eden ekibimiz bugün de merhum ali bey için 2000 kişilik hayır lokması döktü. hayırlara vesile olmasını diler merhuma allahtan rahmet yakınlarına sabır dileriz. 

Mobil Lokma Arabası Kiralama

Osmanlı'dan bugünlere kadar gelmiş, kültürümüzün bir parçası olmuş lokma, en çok talep gören ikram çeşitlerindendir. Ekonomik fiyatlarla ikram edilebilmesi, büyük küçük herkes tarafından tadılmak istenmesi, hafif ve lezzetli bir tatlı olması, lokmayı bu kadar popüler hale getiren bir ikram statüsüne sokuyor. Tabi mobil olarak üretilmesi ve daha sıcakken sunulması ise en büyük avantajlarından. Helal Lokma firması olarak sizlere bu  eşsiz lezzeti dilediğiniz bir adreste sunmak için nakliye, üretim, servis gibi tüm aşamalar dahil olarak hizmet veriyoruz. Fiyatlarımıza tüm hizmetler dahildir. Detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan telefon ve mail bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Helal Lokmacı olarak hayır lokması döken ekiplerimiz, işinde deneyimli, eli yatkın kişilerdir. Mobil lokma arabası kiralama hizmetimiz için sizlere ekonomik fiyatlarla hizmet vereceğimizden şüpheniz olmasın.

etiket:pendik çikolatalı lokma,pendik lokma tatlıcısı,lokma pendik,pendik çikolatalı lokmacı,pendik lokma kiralama,çikolatalı lokma istanbul,pendik lokmacı,tuzla lokma

whatsapp İletişim